VP Production

Аудіо для motion-графіки

Ми сприймаємо роботу над аудіо для motion-графіки як окремий вид звукового дизайну. І хоча технічно такі проєкти мало відрізняються від озвучення ігор або звичайних рекламних роликів, підхід до них зовсім інший.

Особливості

Анімаційна графіка за своєю суттю — це концентрована думка, ідея, послання. Тому й аудіо для неї має бути «концентрованим». У ньому кожен звук і кожна нота повинні стояти на своєму місці, бути функціональними й розкривати загальний посил.

Звукові ефекти для motion-графіки повинні бути насамперед інформативними. Кожен із них повинен «оживляти» картинку, змушувати глядача вірити, доносити до нього потрібний сенс.

Музика ж у подібних проєктах стає лише одним з елементів звукового дизайну. Її головне завдання — забезпечити глядачеві потрібний настрій і емоцію, втримати його увагу й додатково підкреслити всі нюанси картинки.

Наш підхід

Ми вважаємо, що під час роботи над проєктами з анімаційною графікою найважливіше — відпочатку розуміти загальну концепцію. Саме завдяки їй ми створюємо аудіо, яке доповнює ролик потрібною інформацією, емоціями і формує правильне враження від власне графіки або продукту.

Ознайомитися з деякими з наших робіт ви зможете нижче.

Напишіть нам

Розкажіть нам про свій проєкт, продукт або ідею. Запитайте пораду або отримайте повноцінну безплатну консультацію. Дізнайтеся вартість, уточніть важливе питання, та що завгодно! Ми будемо раді з вами познайомитися й допомогти.

Наразі ми тестуємо сайт. Якщо ви знайшли баг або помилку, будь ласка, повідомте про це нам.
Change The Record
all rights reserved © VP Production. 2020
Студія звукового дизайну VP Production