VP Production
Примари

Примари

 • Категорія:
  • theatre
 • Послуга:
  • створення музики
 • Робота над проєктом:
  • Влад Плотніков,
  • Руслана Кручек

«Примари» — це танцювально-вокальна містерія за мотивами драми-феєрії «Лісова пісня» української письменниці й поетеси Лесі Українки. За сумісництвом це ще й перша постановка Театрального експериментального молодіжного простору (ТЕМП) — творчого одеського об’єднання.

Постановка пропонує свіжий погляд на класику української драматургії, грає з формою подачі й ставить несподіване запитання «а що як?».

Концепція звучання

Всю концепцію звучання «Примари» можна описати трьома словами: українська етніка й оркестр. Але так було б нецікаво. 🙂

«Лісова пісня» — це історія, яка наповнена містикою й міфічними лісовими істотами. Це — своєрідна ода природі та її красі. Це історія кохання Мавки Лісової та звичайного хлопця Лукаша, яка почалася з мелодії сопілки. Так що вибір етнічних інструментів був очевидний.

Сопілка, бандура й цимбали створюють потрібний емоційний настрій, допомагають передати почуття головних героїв і ті відчуття, які прагнув закласти оригінальний сценарій. Оркестр зі свого боку обрамляє етнічні інструменти, додає звучанню глибини, масштабності і драматургії.

Челлендж

Для Влада «Примари» стали першим проектом, де він перекладав слова на музику, якщо не брати до уваги останній альбом групи Total-Empty. Власне постановка завдання «перекласти слова Лесі Українки на оригінальну музику» звучала як челлендж.

Але все виявилося не так страшно, адже поезія «Лісової пісні» дуже мелодійна. Так що мелодії народжувалися практично самі собою під акустичну гітару. Потім із таких скетчів вони масштабувалися до повноцінних композицій із простором для вокальних партій.

Результат

Прослухати всі композиції для театральної постановки «Примари» можна нижче:

Подивитися деякі уривки з постановки можна тут.

Відгук клієнта

Напишіть нам

Розкажіть нам про свій проєкт, продукт або ідею. Запитайте пораду або отримайте повноцінну безплатну консультацію. Дізнайтеся вартість, уточніть важливе питання, та що завгодно! Ми будемо раді з вами познайомитися й допомогти.

Наразі ми тестуємо сайт. Якщо ви знайшли баг або помилку, будь ласка, повідомте про це нам.
Change The Record
all rights reserved © VP Production. 2020
Студія звукового дизайну VP Production