VP Production

Нам подобається думати про людський голос як про найдосконаліший музичний інструмент.

Ми не знаємо іншого інструменту, який здатний так точно розкрити посил автора, передати весь спектр емоцій і невловимі нюанси настрою. І якщо вокал — це один зі значущих елементів музики, то голосове озвучення — це самостійний вид мистецтва.

Правильне голосове озвучення або озвучування — це не просто начитка потрібного тексту добре поставленим голосом. Це, імовірніше, про управління увагою слухача, розкриття персонажів і створення атмосфери. Це те, що змушує людину слухати і вірити почутому.

Що ми робимо?

Якщо говорити коротко — ми продюсуємо голосове озвучення, а конкретно займаємося:

Кастингом акторів голосового озвучення
Кастингом акторів голосового озвучення
Організацією процесу запису і веденням проєкту
Організацією процесу запису і веденням проєкту
Обробкою аудіо файлів
Обробкою аудіо файлів

База голосів

За роки роботи ми сформували чималу базу акторів голосового озвучення. Кожен із них — носій найрізноманітніших мов і акцентів, тембрів і інтонацій. У цьому ви можете переконатися самі, повний плейлист із прикладами голосів акторів — нижче.

Як проходить процес?

За останні кілька років ми виробили просту схему для співпраці. Таку, щоби вам на кожному етапі було зрозуміло, що відбувається, й у вас був контроль над процесом. А ми могли в цей час надати необхідне голосове озвучення для вашого проєкту.

Усього шість етапів:

Вартість

Вартість проєкту залежить від вибору актора озвучення, базова обробка голосу включена у вартість, специфічна обробка обговорюється окремо.

Якщо в списку доступних мов ви не знайшли потрібну вам — обов’язково напишіть нам і ми підберемо потрібного актора.

Наш підхід

У нашому розумінні ідеальна робота над голосовим озвученням проєкту виглядає так: ви передаєте нам сценарій і натомітсь отримуєте повністю готовий файл з усіма правами на нього.
Ми беремо на себе весь «головний біль». У лапках — тому що роботи дійсно чимало, але нам вона подобається.
Ми підбираємо потрібний вашому проєкту голос, організовуємо процес, ведемо проєкт і уважно контролюємо якість результату. Ми обробляємо аудіофайли і стежимо, щоб усе звучало, як потрібно. Крім того, усі юридичні аспекти ми теж беремо на себе й передаємо вам ексклюзивні права інтелектуальної власності на весь готовий матеріал.

Відгуки клієнтів і партнерів

Напишіть нам

Розкажіть нам про свій проєкт, продукт або ідею. Запитайте пораду або отримайте повноцінну безплатну консультацію. Дізнайтеся вартість, уточніть важливе питання, та що завгодно! Ми будемо раді з вами познайомитися й допомогти.

Change The Record
all rights reserved © VP Production. 2020
Студія звукового дизайну VP Production
Наразі ми тестуємо сайт. Якщо ви знайшли баг або помилку, будь ласка, повідомте про це нам.