VP Production

Для людей, які створюють звук, нас занадто цікавить маркетинг.

Він здається нам таким собі сучасним видом мистецтва, дуже комплексним і істинно прикладним. А ми любимо створювати те, що перебуває на межі чистої творчості та функціональності, ось і зайнялися аудіобрендингом.

Потенціал звуку для підтримки брендів часто не використовують на повну й ми хочемо це змінити. Адже правильний аудіо бренд допомагає вибудувати потрібні асоціації в споживача й підсилює його зв’язок із продуктом або компанією. Він стане тим, що змусить людину миттєво впізнати ваш бренд, навіть якщо вона його ще не побачила.

Що ми робимо?

Ми створюємо:

Аудіо стратегії брендів
Аудіо стратегії брендів
Аудіо логотипи та джингли
Аудіо логотипи та джингли
Аудіорекламу та бренд-музику
Аудіорекламу та бренд-музику
Звукову айдентику для додатків
Звукову айдентику для додатків
Iнші аудіальні точки контакту з клієнтом
Iнші аудіальні точки контакту з клієнтом

Кожен аудіо бренд — унікальний, як і сам бренд. У кожного бізнесу — свої потреби й немає універсальної формули та складу аудіо бренда. Тому для кожного проєкту ми створюємо персональну стратегію та набір елементів залежно від завдань, які необхідно вирішити.

Наші роботи

Як проходить процес?

За останні кілька років ми розробили просту схему для співпраці. Таку, щоби вам на кожному етапі було зрозуміло, що відбувається, й у вас був контроль над процесом. А ми могли в цей час віднайти потрібне звучання для вашого бренду.

Усього шість етапів:

Вартість

Вартість розробки аудіо бренду залежить від набору елементів, які вам потрібно отримати в результаті. Напишіть нам і розкажіть про ваш бренд і його потреби, а ми підкажемо, що варто створити і скільки це буде коштувати.

Наш підхід

Ми вважаємо своїм головним завданням створити унікальне звучання для вашого бренду, зробити його максимально інформативним. Вмістити всю суть у звук і правильно його спрямувати, щоби впливати на емоції вашого споживача так, як це потрібно вам.
Ми продумуємо, де й коли ваш бренд буде звучати. Спочатку ми розробляємо аудіо-ДНК — головну музичну тему, у якій відображаються ідеологія і відмінні риси бренду. Вона визначає те, якими будуть усі інші елементи аудіо бренду: аудіо лого, бренд-треки, джингли, сповіщення для додатків тощо.
Ми ретельно вивчаємо ваш бренд, пробираємося в самі глибини вашого маркетинг-кіта й задаємо багато запитань. :) А ще завжди раді, якщо у вас є власна фокус-група або можливість провести тести на цільовій аудиторії. Завдяки цьому ми можемо ще точніше створювати потрібне вам звучання.
Ми віримо у те, що музика і звук — це, насамперед, мистецтво, яке не варто заганяти в занадто жорсткі рамки. Але вміємо працювати з ними так, аби ви отримали потужну конкурентну перевагу на межі функціональності та емоцій.

Відгуки клієнтів і партнерів

Напишіть нам

Розкажіть нам про свій проєкт, продукт або ідею. Запитайте пораду або отримайте повноцінну безплатну консультацію. Дізнайтеся вартість, уточніть важливе питання, та що завгодно! Ми будемо раді з вами познайомитися й допомогти.

Change The Record
all rights reserved © VP Production. 2020
Студія звукового дизайну VP Production
Наразі ми тестуємо сайт. Якщо ви знайшли баг або помилку, будь ласка, повідомте про це нам.