VP Production

Якщо музика — це мистецтво, то звук — первісно спосіб передачі інформації.

Притому, один із найдавніших. Але це не означає, що музика — тільки емоційна, а звук — лише інформативний. Секундний звук теж може бути емоційним і точно як і музика безпосередньо впливати на емоції людини.

Хочемо ми цього чи ні, але тривожний звук змусить нас насторожитися. Саме за подібні речі ми й любимо звуковий дизайн. А ще за те, як він перетворює будь-яку картинку, додає в неї життя, допомагає глядачеві повірити в те, що відбувається. Магія!

Що ми робимо?

Ми створюємо:

Звукові ефекти для аудіовізуальних проєктів
Звукові ефекти для аудіовізуальних проєктів
Звукове оформлення для motion-графіки
Звукове оформлення для motion-графіки
Звукове оформлення простору (квест-кімнати, інсталяції та інше)
Звукове оформлення простору (квест-кімнати, інсталяції та інше)

Ми самостійно синтезуємо, записуємо й обробляємо звуки, щоби вони підходили вашому проєкту і виконували свою функцію.

Ще ми створюємо атмосферні ембієнти й легко перетворюємо музику в один з елементів звукового дизайну. Останнє актуально для motion-графіки, коли музика і звуки переплітаються й доповнюють один одного, щоби картинка виглядала максимально круто.

Наші роботи

Як проходить процес?

За останні кілька років ми виробили просту схему для співпраці. Таку, щоби вам на кожному етапі було зрозуміло, що відбувається, й у вас був контроль над процесом. А ми могли в цей час створити потрібне звукове оформлення для вашого проєкту.

Усього шість етапів:

У фіналі кожного проєкту ми уважно слухаємо, як усе звучить і працює разом. Якщо потрібно — ми налаштовуємо гучності, загасання й інші аспекти або підказуємо вам, як це краще зробити самостійно.

Вартість

Загальна вартість проєкту залежить від об’єму завдань.

Для всіх звукових ефектів і ембієнту в нас є фіксована ціна, яка множиться на потрібну для вашого проєкту кількість. Імплементація, за необхідності, розраховується окремо.

Для озвучування роликів із motion-графікою вартість розраховується інакше: тут враховується складність картинки і тривалість відео.

Напишіть нам, щоби дізнатися точну вартість звукового дизайну для вашого конкретного проєкту.

Наш підхід

Ми вважаємо звуковий дизайн функціональним мистецтвом, простором для пошуків і експериментів, і відповідальною частиною будь-якого медіа-проєкту. Якщо до створення музики ми підходимо «з усією душею», то до звукового дизайну — з прагматизмом і фантазією.
Для нас важливо змусити кожен елемент звучати так, щоб у слухача не виникало сумнівів, що це «рідний» звук. Кожен ефект ми створюємо з думкою про почуття, які він повинен викликати в людини.
Чи буде звук напружувати? Чи змусить відчути полегшення? Або попередить про щось? Ми продумуємо кожну деталь. Особливо те, як будуть звучати всі звуки разом. Як вони будуть взаємодіяти один з одним і загальним фоном — ембієнтом або музикою.
Для ігрових проєктів ми імплементуємо звуки за допомогою Wwise і Fmod — так ми разом з вами будемо впевнені у фінальному звучанні. Ми налаштовуємо гучності, кількість одночасних відтворень, рандомізацію, варіативність ассетів і інші важливі моменти.

Відгуки клієнтів і партнерів

Напишіть нам

Розкажіть нам про свій проєкт, продукт або ідею. Запитайте пораду або отримайте повноцінну безплатну консультацію. Дізнайтеся вартість, уточніть важливе питання, та що завгодно! Ми будемо раді з вами познайомитися й допомогти.

Change The Record
all rights reserved © VP Production. 2020
Студія звукового дизайну VP Production
Наразі ми тестуємо сайт. Якщо ви знайшли баг або помилку, будь ласка, повідомте про це нам.