VP Production

Найбільше ми любимо музику за її можливості.

Адже це найсильніший вид мистецтва, якщо порівнювати їх усі за емоційним впливом. Знаєте, як це буває, коли одна пісня змінює ваш настрій?

Усього декілька нот, правильний ритмічний малюнок і ось уже людина готова до великих звершень. А варто трохи змінити аранжування — і вона раптово віддається сумним спогадам. Усе це захоплює нас і змушує кожен день робити те, що ми робимо. Слухати, вивчати і, у решті-решт, створювати музику.

Що ми робимо?

Ми пишемо саундтреки і створюємо музику для:

Iгор
Iгор
Брендів та реклами
Брендів та реклами
Фільмів
Фільмів
Мультфільмів
Мультфільмів
Трейлерів
Трейлерів
Театральних постановок
Театральних постановок

Також ми створюємо музику для motion графіки, але вона швидше належить до звукового дизайну, так що про неї ви можете прочитати ось тут.

Ми не пишемо «мінусовки» та пісні для корпоративів. А ось корпоративні гімни — це ми з радістю, докладніше дивіться тут.

Кращі саундтреки

Як проходить процес?

За останні кілька років ми розробили просту схему для співпраці. Таку, щоби вам на кожному етапі було зрозуміло, що відбувається, й у вас був контроль над процесом. А ми могли в цей час створити саме ту музику, яка потрібна вашому проєкту.

Усього шість етапів:

Наші пропозиції

Крім зрозумілої схеми співпраці ми розробили ще і зрозумілі пакети зі створення музики. Ми проаналізували досвід попередніх проєктів, відгуки клієнтів і зрозуміли, що так вам буде набагато легше обрати оптимальний для вашого проєкту варіант.

Наш підхід

Багато людей вважають створення музики чимось незбагненним і таємничим. Деякі ж стверджують, що вся справа — виключно в техніці і правильній методології. Нам здається, за роки практики ми нарешті наблизилися до розуміння, як усе влаштовано.
Є така річ, як чисте натхнення. Цей стан знайомий усім. Коли нібито твоїми руками хтось інший створює дещо круте: пісню, картину, вірш або що-небудь інше. Неймовірний і рідкісний досвід. Для роботи таке явно не підійде. :)
Інша справа — методичний підхід. Береш усі накопичені теоретичні знання й перетворюєш їх на композицію. Звичайно, згідно з усіма правилами й техніками. Надійно, впевнено і… нудно. Така музика «не чіпляє» тому що найчастіше подібний підхід від початку позбавлений емоції.
Ми ж знайшли баланс. Уся справа — у «плануванні» натхнення.
Коли ми починаємо роботу над проєктом, ми з’ясовуємо якомога більше про нього. Дізнаємося його атмосферу, настрій, ідею. Вивчаємо цільову аудиторію, їхні інтереси. Навіть розпитуємо про особисте ставлення клієнта до продукту. Чим більше інформації ми дізнаємося — тим легше і краще вона трансформується в підсвідомості композитора в ідею та емоцію саундтрека.
Далі — буквально справа техніки. Ми беремо «ядро» й навколо нього вибудовуємо всю композицію.
Творчо й надійно.

Відгуки клієнтів і партнерів

Напишіть нам

Розкажіть нам про свій проєкт, продукт або ідею. Запитайте пораду або отримайте повноцінну безплатну консультацію. Дізнайтеся вартість, уточніть важливе питання, та що завгодно! Ми будемо раді з вами познайомитися й допомогти.

Change The Record
all rights reserved © VP Production. 2020
Студія звукового дизайну VP Production
Наразі ми тестуємо сайт. Якщо ви знайшли баг або помилку, будь ласка, повідомте про це нам.