VP Production
Merman

Merman

 • Категорія:
  • motion design
 • Послуга:
  • звуковий дизайн,
  • створення музики
 • Робота над проєктом:
  • Влад Плотніков

Merman — це арт-об’єкт, який на фестивалі Burning Man 2021 готується представити українська команда бьорнерів.

Дерев’яна скульптура людини, що пливе в пустелі наперекір пиловим бурям, буде символізувати те, що часом кожен із нас може застрягти в минулому й не приймати своє сьогодення та майбутнє. І що навіть у такі моменти, ми все ще вільні вибирати: плисти за течією чи проти неї.

Із більшою частиною команди, яка працює над Merman’ом, ми знайомі ще з часів проєктів Carpe Diem Solutions, тому ми з радістю взялися допомогти їм і озвучити відеопрезентацію їхнього арт-об’єкту.

Концепція звучання

Спочатку команда Merman’а хотіла використати готове аудіо рішення для свого промо ролика. Після декількох спроб підібрати потрібний трек вони зрозуміли, що це не найвдаліший варіант: відео справляло зовсім не те враження. Йому не вистачало глибини й емоцій, що відповідали б ідеї інсталяції.

Тож вони вирішили звернутися до Влада, щоби він адаптував що-небудь зі своїх напрацювань під це завдання. Влад практично відразу згадав про один електронний нарис дворічної давності та він дійсно непогано працював із картинкою, але Влад не зміг залишити все як є та створив на основі цього демо абсолютно нову композицію.

У її основу лягли електронні фактури, а на них нашарувалися живі пост-рокові, бас- і метал-гітари, та кілька видів перкусій.
Власне ідея треку натхненна й багато в чому вторить ідеї арт-об’єкта: у ньому багато емоцій, обтяжливе відчуття минулого й пилу, які затуманюють розум і заважають рухатися вперед; боротьба й нарешті кульмінація — момент, коли скульптура згорає та символічно звільняє людину від обмежень, що її утримують.

Челлендж

Тут усе досить прозаїчно. 🙂 Головним викликом цього проєкту стали стислі терміни, але нашій команді загалом і Владу зокрема до такого не звикати, тому ролик був повністю озвучений за півтора дня.

Така надзвукова швидкість — прямий наслідок максимальної довіри з боку команди Merman’а, без неї навряд чи б ролик круто зазвучав у встановлений термін.

Результат

Подивитися презентацію арт-об’єкту Merman для фестивалю Burning Man із нашою музикою ви можете нижче:

Напишіть нам

Розкажіть нам про свій проєкт, продукт або ідею. Запитайте пораду або отримайте повноцінну безплатну консультацію. Дізнайтеся вартість, уточніть важливе питання, та що завгодно! Ми будемо раді з вами познайомитися й допомогти.

Наразі ми тестуємо сайт. Якщо ви знайшли баг або помилку, будь ласка, повідомте про це нам.
Change The Record
all rights reserved © VP Production. 2020
Студія звукового дизайну VP Production