VP Production
WeeSee

WeeSee

 • Категорія:
  • app
 • Послуга:
  • голосове озвучення,
  • звуковий дизайн,
  • створення музики
 • Робота над проєктом:
  • Влад Плотніков,
  • Марія Марченко

Команда WeeSee працює над тим, щоби розвиваючі матеріали для діточок були цікавими та захоплюючими, а процес пізнання — простим і веселим. Для цього вони створили ненудну AR мапу України, завдяки якій дитина може дізнатися про основні визначні пам’ятки, традиції та особливості нашої країни.


Досить відкрити додаток і навести камеру на карту. Вона почне «оживати» й сама розповість про все українською або англійською мовою. Замовити мапу можна тут.

Концепція звучання

Головним натхненням для звучання додатку WeeSee стали дитячі розвиваючі ігри та класичні мультфільми Disney. Влад прагнув створити фонову мелодію, яка була б зрозумілою дітям і водночас не уходила в примітивізм — усе ж таки картою будуть користуватися й дорослі. 🙂

Саундтрек повинен викликати відчуття пригод, подорожей і відкриття нового. Українські етнічні інструменти допомагають ще більше перейнятися традиціями нашої країни, а оркестр допомагає зробити звучання більш об’ємним.

Звукові ефекти для додатка Влад зробив максимально живими й органічними, щоби посилити інтерактивність мапи та відчуття присутності. Наприклад, вовк, який чеше себе лапою, первісно був звуком бороди Влада.

Челлендж

Для цього проекту потрібно було від самого початку враховувати, як будуть взаємодіяти музика, звуки й голос актриси озвучення. Вони обов’язково повинні були звучати гармонійно і збалансовано.

Крім того, практично всі звукові ефекти повинні були добре звучати в циклі. Тому важливо було уникати різких одиночних звуків, щоби не дратувати майбутнього користувача.

Результат

Послухати саундтрек для додатка WeeSee можна нижче:

А ось і мапа в дії:

Відгук клієнта

Напишіть нам

Розкажіть нам про свій проєкт, продукт або ідею. Запитайте пораду або отримайте повноцінну безплатну консультацію. Дізнайтеся вартість, уточніть важливе питання, та що завгодно! Ми будемо раді з вами познайомитися й допомогти.

Наразі ми тестуємо сайт. Якщо ви знайшли баг або помилку, будь ласка, повідомте про це нам.
Change The Record
all rights reserved © VP Production. 2020
Студія звукового дизайну VP Production