VP Production
FoxTail

FoxTail

 • Категорія:
  • gamedev
 • Послуга:
  • створення музики
 • Жанр:
  • point-and-click adventure
 • Платформа:
  • Mac OS,
  • PC
 • Розробник:
  • Gingertips Game Studio
 • Робота над проєктом:
  • Влад Плотніков

FoxTail — це класичний point-and-click квест. Розробник надихається старими пиксельними адвенчурами середини 90-х років і створює атмосферний і захоплюючий світ. Усе як ми любимо!

Головна героїня гри — лисичка Лія, яка відправляється в довгу й нелегку подорож: через лабіринти шахт, гори, болота й небезпечний нічний ліс. Їй належить перемагати власні страхи й допомагати в цьому всім, хто зустрінеться на її шляху.

Вона зробить це заради великої і благої мети, яка не дозволить їй відступити або здатися.

Гра все ще на стадії розробки, але завантажити її та пограти в перші кілька глав можна тут.

Концепція звучання

На початку співпраці розробник хотів, щоби саундтрек максимально передавав атмосферу старих піксельних ігор. Тому найперші скетчі головної теми ми створювали саме в такій стилістиці, надихаючись саундтреком гри The Legend of Kyrandia.

Але вже під час першого прослуховування разом із картинкою стало зрозуміло, що музика не працює так, як потрібно. Так, вона пасувала до загальної концепції, але не передавала повною мірою настрій гри і глибину історії Лії.

Ми продовжили експериментувати і в спробах знайти потрібне звучання встигли піти навіть в оркестрову музику. У фіналі зупинилися десь посередині. 🙂 У саундтреку до гри FoxTail звучать флейта та інші дерев’яні духові інструменти, арфа, перкусії, а в головній темі — навіть гітара. Але звучать вони навмисно не надто «живо», щоби музика гармоніювала з візуалом гри.

Челлендж

Коли ми почали роботу над проєктом, у ньому вже була музика. На той момент була видана тільки одна частина, але вона вже встигла завоювати віддану аудиторію. Ми розуміли, що як тільки ми напишемо власний саундтрек, це викличе хоча б мінімальне невдоволення гравців.

Люди не дуже люблять зміни й це нормально. Тим більше, що попередній саундтрек FoxTail був досить хорошим. Саме це і стало для нас головним викликом на проєкті: нам потрібно було написати музику кращу за попередню й бути готовими до негативної реакції.

У підсумку все вийшло більш ніж успішно. Аудиторія спочатку розділилася у своїх думках, але з плином часу і виходом другого розділу, негативних відгуків ставало дедалі менше. Ми навіть особисто бачили випадки, коли гравці змінювали свою думку. 🙂

Згодом саундтрек настільки сподобався аудиторії, що ми почали отримувати запити на його окремий реліз. Саме тому ми видали альбом із музикою до перших трьох глав. Він доступний для прослуховування на всіх стримінгових платформах та нижче на цій сторінці, а також для завантаження в найвищій якості — на Bandcamp та Steam.

Це вкотре довело нам, як важливо створювати музику, яка трохи більше, ніж красива і відповідна. Як важливо з її допомогою розкривати персонажів і власне історію. Адже саме це й допомагає створити емоційну прив’язку в гравців.

Результат

Послухати саундтрек до перших трьох розділів гри FoxTail ви можете нижче:

Геймплей першого розділу гри:

Відгук клієнта

Напишіть нам

Розкажіть нам про свій проєкт, продукт або ідею. Запитайте пораду або отримайте повноцінну безплатну консультацію. Дізнайтеся вартість, уточніть важливе питання, та що завгодно! Ми будемо раді з вами познайомитися й допомогти.

Наразі ми тестуємо сайт. Якщо ви знайшли баг або помилку, будь ласка, повідомте про це нам.
Change The Record
all rights reserved © VP Production. 2020
Студія звукового дизайну VP Production