VP Production
Вишиванковий Фестиваль

Вишиванковий Фестиваль

 • Категорія:
  • brand
 • Послуга:
  • аудіобрендинг,
  • голосове озвучення,
  • створення музики
 • Робота над проєктом:
  • Влад Плотніков

«Вишиванковий фестиваль» — це щорічне святкування Дня Незалежності України, яке проходить в Одесі, починаючи з 2009 року. Це один із наймасштабніших одеських заходів, не рахуючи Дня міста та Гуморини.

Фестиваль об’єднує людей, які люблять Україну, і дає можливість на кілька днів зануритися в її культуру, традиції й сучасність. Організатори — проактивна одеська молодь і щороку вони готують щось нове та цікаве. Традиційними завжди залишаються ярмарок українських майстрів, виступи українських виконавців і патріотичні акції підняття прапора й живого ланцюга у вишиванках.

Концепція звучання

У 2018 році проходив десятий ювілейний ВишФест і організатори вирішили, що настав той момент, коли фестивалю потрібен власний гімн. З цим їм і допоміг Влад.

В основі звучання — етнічні інструменти, які символізують українську культуру, саме ядро ​​фестивалю. Елементи рок-музики відсилають до традиційної для фестивалю концертної програми, яка в багатьох асоціюється з локальними рок-гуртами. Оркестр в аранжуванні додає треку масштабність і трохи офіціозу — усе ж таки це гімн.

Композиція є дуже динамічною й це повною мірою відображає суть людей, які пов’язані з фестивалем. Вони енергійні, сповнені сил, ідей і любові.

Челлендж

Зазвичай для проектів, де потрібно зробити аудіобрендинг, найскладніше — правильно відобразити загальний дух і цінності організації або продукту. Але у випадку з ВишФестом усе було трохи інакше.

Так, важливо було висловити за допомогою музики суть фестивалю й людей, яких він об’єднує. Але так само важливо було створити такий гімн, який цим людям буде подобається.

Тобто, потрібно було знайти баланс між цінностями фестивалю і власне організаторів. Зазвичай таке буває непросто зробити через внутрішні особливості та суб’єктивне ставлення команди.

Але не в нашому випадку. Адже створений гімн не просто відображає все те, чим є Вишиванковий фестиваль, він ще і встановлений у команди організаторів на дзвінках і будильниках. 🙂

А ще нашим персональним челленджем стали кілька невеликих інтерв’ю про співпрацю з фестивалем. Почитати можна тут, а подивитися — нижче:

Результат

Послухати офіційний гімн Вишиванковий фестивалю й ембієнт для зони ярмарку можна нижче:

Відгук клієнта

Напишіть нам

Розкажіть нам про свій проєкт, продукт або ідею. Запитайте пораду або отримайте повноцінну безплатну консультацію. Дізнайтеся вартість, уточніть важливе питання, та що завгодно! Ми будемо раді з вами познайомитися й допомогти.

Наразі ми тестуємо сайт. Якщо ви знайшли баг або помилку, будь ласка, повідомте про це нам.
Change The Record
all rights reserved © VP Production. 2020
Студія звукового дизайну VP Production